TOP

co
umíme,
když děláme

architekturu / web / grafiku

 • jedna

  Architektonická studie

  První schůzka s klientem, návštěva daného místa ať už bytu, domu k rekonstrukci či parcely. Chceme tam být a cítit ducha daného místa. Od té doby se budeme setkávat často. Ze začátku se budeme hodně ptát abychom klienta poznali. Nasleduje návrh a konzultace. Výsledkem je komplexní studie vzešlá po zvážení všech varianty možností.

  dva

  Projektová dokumentace

  V projektové dokumentaci rozpracujeme veškeré nápady, koncepty a prvky, které jsou navržené a vymyšlené ve studii. Do detailu je vymyslíme, aby při realizaci vše dopadlo tak, jak má. Výsledkem je kompletní stavební dokumentace potřebná pro stavební či územní řízení včetně všech vyjádření, posudků specialistů jako jsou například požární zpráva, statika nebo energetický štítek a také prováděcí dokumentace pro realizační firmy.

  tri

  Stavební povolení, realizace

  Zajištění veškeré administrativy spojené s vyřízením stavebního povoleni, ohlášení stavby nebo uzemního řízení. Následně můžete využít naší pomoci při realizaci. Máme ověřené dodavatele, s jejichž výsledky jsme dlouhodobě spokojeni. 

  ctyri

  Návrh interiéru

  Interiér je nedílnou součástí a je dobré na něj myslet od samého začátku. Čím dříve začneme spolupracovat, tím jednodušeji a s menšími omezeními se vytváří a navrhuje. Vymslíme pro Vás řešení koupelen a kuchyní, vybereme či navrhneme nábytek, podlahy, dveře a vše ostatní do nejmenšího detailu.

 • jedna

  Redesign stávajícího webu

  Analýza stávajícího webu a návrh úprav struktury a funkcionality. Případně i s novou grafickou podobou zohledňující navržené úpravy. 

  dva

  Design webů

  Kompletní návrh nového webu. Od jednoduchých mikrostránek po rozsáhlé e-shopy. Začínáme vždy podrobným rozhovorem s klientem a důkladnou analýzou požadavků, potřeb a parametrů, které má nový web splňovat. Následně vytváříme jednoduchou a funkční architekturu webu. Do konce pak vše dotáhnou naši profesionální programátoři.

  Weby jsou plně administrovatelné přes vlastní systém pro úpravu obsahu.

  tri

  Analýza a uživatelské testování

  Důležitá součást při navrhování webu. Při redesignu otestujeme stávající web a na základě toho a našich zkušeností navrhneme web nový. Při tvorbě nového webu provádíme uživatelské testování i několikrát v průběhu práce na něm. Máme proto čas výsledky testování aplikovat a dosáhnout tak ideálního výsledku.

  ctyri

  Online kampaně a SEO

  Nastavíme SEO a zaregistujeme web tak, aby ho uživatelé a zákaznící co nejlépe našli. Vymyslíme a zrealizujeme kampaň na propagaci webu a podpory prodeje.

 • jedna

  Loga

   

  Navrhneme pro Vás logo. Jako vždy začneme tím, že se budeme snažit poznat Vás, Vaše klienty a koukneme i k partnerům a konkurenci, abychom věděli, na jakém poli se pohybujete.

  Na základě těchto požadavků navrhneme logo, které nebude jen líbivé, ale vystihne podstatu vašeho podnikání.

  dva

  Jednotný vizuání styl

  Vytvoříme pro Vás kompletní vizuální prezentaci společnosti. Filosofie tvorby jednotného vizuálního stylu, který se propisuje ve všech úrovních Vaší firmy, je stejná jako u tvorby loga. Výsledkem je soubor podkladů v tiskových souborech, návrhů použití log, design vizitek, hlavičkových papírů, potisků aut a dalších nezbytností, jejichž použití je přesně vymezeno grafickým manuálem, který Vám předáme.

  tri

  Tiskoviny, sazba a fotografie.

  Kreativní tiskoviny, letáky, brožury, knihy... Rádi pracujeme s tiskovinami, navrhujeme je a sázíme, protože výsledkem je hmatatelná věc, kterou se dá listovat. 

  Tiskoviny i weby doplňujeme ilustračními i produktovými fotografiemi našeho profesionálního fotografa Jakuba.

  ctyri

  Kreativní koncepty a kampaně

  Navrhneme a zrealizujeme pro Vás úžasné marketingové strategie a kampaně, včetně vytvoření vizuálů, tiskovin, sloganů, video spotů...